Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı danışmanlık konusunda yapacağınız seçimler eğitiminiz açısından vereceğiniz en önemli kararlardan bir tanesidir çünkü karşınızda öncelikle sizi dinleyecek ve sonrasında da anlayacak birisi gereklidir. Bu yüzden de eğitim danışmanınız ve sizin aranızdaki güven sağlandıktan sonra yurtdışında eğitim planlarınızı konuşmalısınız.

EF ile Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

EF ile yurtdışı eğitim danışmanlığınızı alırken eğitim danışmanlarınız size belli başlı sorular soracaktır. Bu soruların cevaplarını danışmanlarımızla konuşmadan önce bir düşünün:

  • Ne amaçla yurtdışı eğitim almak istiyorum? Dil eğitimi mi yoksa üniversite eğitimi ya da yüksek lisans programı mı istiyorum? Yoksa hepsi mi gerekli? Ya da kariyerimi geliştirmek üzere yurtdışında sertifika kursları mı alacağım?
  • Yurtdışı eğitimime ne kadar zaman ayırabilirim? Kısa dönemli, 2 haftalık, 1 aylık ya da 3 aylık kurslar mı amacım yoksa en az 6 aylık ya da 1 yıllık kurslar mı istiyorum?
  • Hangi ülkede ve şehirde eğitim görmek istiyorum? Yurt dışında dil eğitimi için seçebileceğiniz bir çok ülke ve şehir var, bunları kataloğumuzda ve de sitemizde detaylıca görebilirsiniz, mutlaka inceleyin. Online kataloğumuzu yandaki form aracılığıyla indirebilirsiniz.
  • Ne yoğunlukta bir kurs istiyorum? Haftada 32 derslik yoğun bir kurs mu, yoksa 26 derslik genel bir kurs mu, ya da haftada 20 derslik temel bir kurs mu istiyorum?
  • Konaklama ne şekilde olmalı? Yerel bir ailenin yanında mı kalmak istiyorsunuz, yoksa öğrenciler için özel yurtlarımızda mı?

Tüm bu sorular ve dahası mutlaka size sorulacak. Öncelikle bu sorulara cevap verebiliyor olmanız hem sizin için hem de alacağınız yurtdışı eğitim danışmanlığı servisiniz için çok büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu şekilde bilinçli olarak sorularınızı yöneltebilir ve eğitim danışmanlarımızla kolayca fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

EF’in ücretsiz yurtdışı danışmanlık servisi, kariyeriniz için en kaliteli ve sizin için en uygun eğitimi bulacaktır. Yandaki form ile ücretsiz kataloğumuzu adresinize hemen isteyin.

50 Yıllık Tecrübe.

1965'ten günümüze EF, yurtdışı dil eğitiminde standartları belirliyor. Yenilik, kalite ve güvenliğe olan kayıtsız bağlılığımız sayesinde dünyanın en saygın kuruluşlarının saygısını topladık.

50
yıllık uluslararası eğitim tecrübesi
26
akreditasyon ve uluslararası kurumlardan ödüller
400+
dünya çapında okul ve ofisler

Ücretsiz Broşür

Mail yoluyla ücretsiz broşür talep edin ve programlarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olun.