Programlarımız
Filtrele

İngilizce Öğren

Yurtdışında İngilizce öğrenmek, o dili bir bütün olarak kavramanızı sağlarken önünüze fırsat kapılarının açılmasına ön ayak olacak. New York'ta 2 hafta, Londra'da 2 ay geçirebilirsiniz. Ya da Sydney'de bir yılınızı yurtdışında İngilizce öğrenmeye adayabilirsiniz. Eğer tüm bunları yapacak zamanım yok diyorsanız Hult Üniversitesi onaylı bir sertifika alabileceğiniz online programlarımızı gözden geçirin.

İngilizce öğrenmek size kişisel gelişim anlamında birçok şey katmanın yanı sıra kariyerinizde de ciddi anlamda gelişim göstermenize yardımcı olacaktır. Şimdi İngilizce öğrenmeye başlayarak yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayın!

Yaş grubunuza uygun programı seçin

Yurtdışında İngilizce Öğrenmek

İngilizce dünyanın her yerinde konuşulan bir dil. İster Yeni Zelanda’ya gitmeyi seçin isterseniz evinizdeki bilgisayardan çalışmayı tercih edin kurslarımız İngilizce öğrenmek için harika bir yol. Kendinizi İngilizce konuşurken daha rahat hissedeceksiniz. Eğer şehir hayatını ve kültürü tercih ederseniz Londra, New York ve Los Angeles’da dil öğrenmek sizin uygun seçenekler olabilir. Eğer deniz, kum ve güneşi tercih edenlerdenseniz plajlarıyla ünlü Miami, San Diego veya Malta’da dil öğrenme seçenekleri tam size göre. Yurtdışında hangi şehirde veya ülkede İngilizce öğrenmeyi seçerseniz seçin, bizim uzun yıllara dayanan İngilizce öğrenme tekniklerimizden ve kaliteli öğretmenlerimizden faydalanmanızı garanti ediyoruz.

İngilizce Öğrenmek için geç değil

Birçok kişinin ana dili olmamasına rağmen İngilizce dünyanın en çok konuşulan dili. İngilizceye olan ilginiz ister kişisel isterse profesyonel olsun, İngilizce öğrenmek kesinlikle size birçok kapıyı açacak. Dünyanın neresine giderseniz gidin, az veya çok İngilizce konuşan birisini mutlaka bulacaksınız. Eğer yurtdışına seyahat etmek istiyorsanız ya da yurt dışında çalışmak istiyorsanız veya en azından en son müzik ve filmleri kendi dilinde anlamak istiyorsanız İngilizce öğrenmek hayallerinizi gerçekleştirmenizde doğru yol olacaktır. İngilizce öğrenerek dünyanızın nasıl genişlediğine tanık olun. İngilizce öğrenmek istiyorum diyorsanız vakit kaybetmeden kaydolun!