BARSELONAİSPANYA

BARSELONA'DA YETİŞKİNLER İÇİN DİL KURSLARI

EF'le Barselona'da dil kurslarına katılın ve İspanya'nın muhteşem sahil kentinde büyülenin.

Barselona'yı Avrupa'nın en cazip turizm merkezi yapan nedir? Muhteşem havası, modern mimarisi, eşsiz gece hayatı ve Akdeniz'in en harika plajlarına erişimi. EF’in yeni kurs merkezi modern tasarım detaylarını çatıda bir lounge ve kablosuz internet bağlantılı eğitim ortamıyla birleştiriyor ve yirmi yılı aşkın öğretim deneyimiyle birlikte sunuyor. DELE gibi resmi dil sınavlarına hazırlanın veya bir staj sırasında İspanyolca pratiği yapın. Gotik meydandaki ortaçağdan kalma ara sokakları keşfetmek, Gaudi'nin ilginç mimari eserlerini görmek veya Las Ramblas'daki kafelerde tapas çeşitlerini tatmak için zaman ayırmayı unutmayın. Hafta sonu güneş, deniz ve eğlence için Costa Brava sahillerine uzanın!

Kıyıda Katalan Kültürü

Barselona bir zamanlar sadece işini bilen gezginlerin Avrupa rotasına kattıkları saklı bir elmastı. Artık değil. Bugün Barselona, seyahat etmek isteyen herkesin, özellikle de akşamüzeri plaj keyfiyle zengin kültürel deneyimleri birleştirmek isteyenlerin listesinde üst sıralarda yer alıyor. Barselona uluslararası bir şehir haline gelmiş olabilir ama Katalan ruhundan henüz hiçbir şey kaybetmedi.

Barselona'nın özgün kültürü şehrin her köşesinde kendini belli ediyor. Cıvıl cıvıl yiyecek pazarı La Boqueria'ya adım atın, taze kesilmiş jamón Serrano'lardan tadın ya da o gün tutulmuş bir balık satın alın. Gaudi'nin sıradışı projesi Park Güell'de manzarayı seyredin ya da mimarın ölümünden 80 yıl sonra bile hala inşaatı devam eden, gerçeküstü bir katedral ve bir başyapıt olan La Sagrada Familia'yı hayranlıkla inceleyin. Şehrin ana caddesi Las Ramblas'a inin ve yerlilerin gece geç saatlere kadar dans ettiği klüplere gitmeden önce yerel tapas'ların tadına bakın. Kültüre doyduğunuzda Barselona'nın altın kumlu plajlarına bir havlu serin ve dalgaların kıyıda patlayışını seyredin. Şimdi listenizin birinci sırasında neresi var?

Daha fazlasıni inceleyin

Programın Özellikleri
 • Yıl boyu dilediğiniz Pazartesi başlayabilirsiniz
 • 2 ila 52 hafta süreyle yurtdışında eğitim görebilirsiniz
 • Her 6 haftada bir seviye ilerleme garantisi
 • 100 ülkeden genç profesyonellerle dostluklar kurma fırsatı

Okul özellikleri

 • Hareketli Eixample bölgesinde, modern iç tasarımlı yepyeni kurs merkezi
 • Çevredeki mağaza, restoran ve sanat galerilerine sadece 4 dakikalık yürüyüş mesafesinde
Haritayı büyüt
Kapat -

DAHA HIZLI ÖĞRENECEKSİNİZ. GARANTİ EDİYORUZ.

Uluslararası bir kariyere adım atın. Her altı haftada bir seviye ilerlerken mesleğinize özgü beceriler kazanacak ve kelime dağarcığınızı zenginleştirecek, böylece yurtdışında geçirdiğiniz süre içinde özgeçmişinizi kuvvetlendireceksiniz.

Daha az göster
 • EF Yoğun Kurs

  Bu kursu, bir dili en kısa sürede akademik veya profesyonel amaçlarla öğrenmek isteyen öğrencilere öneriyoruz.

  32 Ders / HaftadaDaha detaylı bilgi alın

  Haftalık ders sayısı
  32 ders (40 dakikalık dersler).

  Süre
  İsteğinize göre 1 - 52 hafta veya EF Akademik Yıl.

  Başlangıç tarihleri
  Yıl boyu, her Pazartesi.

  Seviyeler
  Başlangıç’tan İleri’ye.

  Daha fazlasıni inceleyin

 • EF Genel Kurs

  Bu özenle tasarlanmış dil eğitim programında dilin temel ilkeleri hakkında sağlam bilgilere sahip olacaksınız.

  26 Ders / HaftadaDaha detaylı bilgi alın

  Haftalık ders sayısı
  26 ders (40 dakikalık dersler).

  Süre
  İsteğinize göre 1 - 52 hafta veya EF Akademik Yıl.

  Başlangıç tarihleri
  Yıl boyu, her Pazartesi.

  Seviyeler
  Başlangıç’tan İleri’ye.

  Daha fazlasıni inceleyin

 • Dil Tatili

  Temel iletişim becerileri kazanırken, bir yandan da kumsalda rahatlamak ve keşfetmek için zaman ayırın.

  20 Ders / HaftadaDaha detaylı bilgi alın

  Haftalık ders sayısı
  20 ders (40 dakikalık dersler).

  Süre
  İsteğinize göre 1 - 52 hafta.

  Başlangıç tarihleri
  Sadece yaz döneminde her Pazartesi.

  Seviyeler
  Başlangıç’tan İleri’ye.

  Açıklama
  Yurtdışında dinlendirici bir tatili, her hafta sabah ve öğleden sonra 20 derste (toplam eğitim süresi 13 saat 20 dakika) verilen dil eğitimiyle birleştirin. Bu kurs, günlük durumlarda dili anlamaya ve konuşmaya odaklıdır. Özel ilgi dersleri ekleyerek eğitiminizi sevdiğiniz konularla kişiselleştirebilirsiniz.

  Daha fazlasıni inceleyin

 • Cambridge Sınav Hazırlık & Sınavlar

  Cambridge ESOL sınavları dünya çapında 8.500 işveren, üniversite ve devlet kurumu tarafından tanınıyor!

  32 Ders / HaftadaDaha detaylı bilgi alın

  Başlangıç Tarihi

  Planlı Pazartesi günleri

  Seviye

  Orta’dan İleri’ye

  Süre

  10, 12, 13, 16, 20 veya 24 hafta

  Kurs öncesi online eğitim

  kayıttan itibaren

  Kurs sonrası online eğitim

  Tüm Yoğun İngilizce kurslarının bitiminden itibaren 6 ay online eğitim dahildir.

  Kimler için uygun

  Üniversiteye girmek veya iş bulmak ya da dil seviyelerini ölçmek gibi çeşitli hedefleri olan öğrenciler.

   Daha fazlasıni inceleyin

  • Staj Programı

   Dil eğitimini en az 8 haftalık uygulamalı iş deneyimiyle birleştirin.

   32/26 Ders / HaftadaDaha detaylı bilgi alın

   Başlangıç Tarihi

   Her Pazartesi

   Seviye

   Yüksek Orta’dan İleri’ye

   Süre

   Minimum 8 haftalık kurs ve 50-100 saat staj

   Açıklama

   İç Görüşme Becerileri’nden özgeçmiş hazırlamaya kadar bir dizi atölye çalışmasına devam edin, konuk konuşmacıların verdiği konferansları izleyin ve sektörden temsilcilere eğitsel gezilere katılın. Ülkeye bağlı olarak bir program sekiz veya dokuz hafta sürebilir.

   Daha fazlasıni inceleyin

  HALKTAN BİRİ GİBİ YAŞAYIN

  Sadece turist olmayın. İster İspanyol bir aile yanında ister EF'in Sarrià-Sant Gervasi bölgesindeki yurdunda yaşayın Barselona'da evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz.

  • EF Aile Yanı

   Bir ailenin yanında konaklayarak, maksimum kültürel alışveriş deneyimi yaşayacaksınız. Kültürü daha yakından tanıyacak, günlük dile daha kolay hakim olacak ve aksanınızı iyileştireceksiniz. Ailelerin evleri elverişli konumlarda olduğu için rahatça gidip gelebileceksiniz.

    

  • EF Yurdu

   Şehrin merkezinde 100’den fazla ülkeden gelen genç profesyonellerle birlikte yaşayın. EF kurs merkezine toplu ulaşım araçlarıyla kolayca erişmekle kalmayacak, aynı zamanda şehirdeki restoranlara ve spor tesislerine yakın olmanın avantajlarından da yararlanacaksınız. Değişkenlik göstermekle birlikte çoğunda kablosuz internet erişimi, yemek planları gibi özellikler sunulur.

   Ana Ravell: Tek kişilik oda, 285 US$/hafta. Ortak kullanım alanları. Eylül – Haziran yarım pansiyon, Temmuz – Ağustos sadece kahvaltı.

  • EF OTELİ

   Kapsamlı hizmet veren bir otelde konaklamanın konforunu ve rahatlığını yaşayın. Her okul için uygun konumlarda 2 ve 3 yıldızlı ve birçok durumda 4 yıldızlı otel seçenekleri sunuyoruz. Otellerin büyük kısmında restoran, spor salonu, çamaşırhane hizmeti ve hatta yüzme havuzu gibi özellikler bulabilirsiniz.

   Astoria Hotel: Banyolu tek kişilik oda, 1190 US$/hafta. Yemekler öğrenciye ait.

   Hotel Gran Catalonia: Banyolu tek kişilik oda, 630 US$/hafta. Yemekler öğrenciye ait. Lütfen diğer otel seçenekleri için bize danışın.

  BARSELONA FOTOĞRAFLARI VE VİDEOLARI

  • Barcelona - Live the Language
  • EF Barcelona - Teaser
  • EF Barcelona Espana
  • One Future
  • Careers Beyond Borders 2013

  ÖĞRENCİ YORUMLARI: BARSELONA

  • Katrien JamesBelçika
  • Barbara VogtAlmanya
  • “Çocukluğumdan beri İspanyolcaya bayılıyorum ve konuşabilmek beni mutlu ediyor.”

   Katrien James

  • “Yanında kaldığım aileyle zaman geçirmekten çok hoşlanıyorum çünkü kültürü çok daha iyi tanımama yardımcı oluyor.”

   Barbara Vogt

  Kapat -

  ÖĞRENCİ YAŞAMI: BARSELONA

  Nereye dönerseniz dönün Barcelona hayatla dolup taşmaktadır. Pazarları renkli ürünler ve gürültülü satıcılarla dolup taşar, büyük bulvarları gezinen yayalarla tıka basa doludur ve gece kulüpleri ise sabahın erken saatlerine kadar dans edenlerle dolup taşar. EF'in etkinlik koordinatörleri sizlere bu canlı ve hareketli sahil şehrinin en iyi yerlerini tanıtmak için işlerinin başındadır.

  Gezi ve KültürAlışverişSpor ve Açık HavaGezilerEğlence ve Gece Hayatı
  Antoni Gaudi'nin gerçeküstü şaheseri La Sagrada Familia'nın yükselen kulelerini görmek için bakışlarınızı gökyüzüne çevirin. Barcelona'nın en canlı otoyolu olan üç şeritli Las Rambas boyunca dolaşmaya çıkın. Roma harabelerine ve büyük Barcelona Katedraline ev sahipliği yapan Gothic Quarter'daki labirent sokaklar arasından yolunuzu bulun. La Boqueria pazarında yerel olarak üretilmiş tatlıları deneyin ve İspanya'nın en büyük sanatçılarından biri olan Pablo Picasso'nun Müzesindeki eserleri keşfedin.
  Barcelona'da ağaçların gölgesindeki caddeler alternatif butikler ve büyük giyim markalarının vitrinleriyle donatılmıştır. Eixample semtinde eşsiz vitrinleri ve Las Ramblas, Plaça de Catalunya ve Montjuic sokakları boyunca ünlü markaların satış mağazalarını gezin.
  FC Barcelona futbol takımı bir efsanedir ve Camp Nou Stadyumunun sıralarından tezahürat yapmak unutulmaz bir kültürel deneyimdir. Akdeniz'in kristal mavi sularında yelkencilik dersleri alın. Şehrin yedi plajından en popüleri olan Barcelona plajında ayaklarınızı kuma gömün. Tarihi bir manastıra ev sahipliği yapan doğal park Montserrat'ın zirveleri boyunca gezintiye çıkın.
  Barcelona, ​​İspanya gezileri için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır. Ülkenin gururlu başkenti Madrid'i keşfedin. Valencia'da ultra-modern mimarinin tarih ile omuz omuza uyumunu görün ve küçük ülke Andorra'nın dağlarını keşfedin. Muhteşem Costa Brava'da tatil yapın ve eğlence düşkünü İbiza adasında partilere katılın.
  Bu şehir, gece geç vakitlere kadar ayakta kalmayı sevenlerin şehridir. Gece yarısı, Gothic Quarter Square'de, yerel halkın çoğu nihayet akşam yemeğine başladığında sangrianızı yudumlayın ve taze İspanyol tapaslarının tadına bakın. Kapanış saatleri olmayan bir gece kulübünde sabaha kadar dans edin. Las Ramblas'ın dışında bir kulüpte canlı flamenko şovu izleyin ve palmiye ağacı kaplı Plaça Reial'de bulunan bir klübün grunge rock partisinde yerel öğrencilere katılın.

  FİYATLAR VE TARİHLER: BARSELONA

  Kişiye özel ve esnek. Kursunuz, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilir. Yıl boyu her Pazartesi başlayan ve 2 ila 52 hafta süren programlarla, sizin için en elverişli zamanda eğitiminize başlayabilirsiniz. Tüm ücretlere aile yanında konaklama dahildir.

  Fiyata Dahil Olanlar

  Kurs
  • Haftada 20, 26 veya 32 İspanyolca dersi (40 dakikalık dersler)
  • EF Yerleştirme testi ve ilerlemenin izlenmesi
  • EF Kurs Sertifikası
  • EFELT raporu
  • Kurs öncesi ve sonrası online eğitim
  • Kayıttan itibaren My EF™ erişimi
  Konaklama
  • Pazartesi - Cuma: kahvaltı ve akşam yemeği
  • Hafta sonu: tüm öğünler
  • Aile yanında iki kişilik oda
  Kolay erişim
  • EF okulunda kablosuz internet erişimi
  KurslarKurs süresi
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 8
  • 12
  • 16
  • 20
  • Sömestre
  • Yıl
  • Uzatılmış Yıl
  Genel Kurs
  • $ 1.390
  • $ 2.085
  • $ 2.780
  • $ 4.170
  • $ 5.560
  • $ 7.800
  • $ 10.040
  • $ 12.280
  • $ 14.390
  • $ 18.990
  • $ 24.490
  fiyat detayları için
  Cambridge Sınav Hazırlık & Sınavlar
  • -
  • -
  • -
  • -
  • $ 6.200
  • $ 8.680
  • $ 11.160
  • $ 13.640
  • $ 15.190
  • $ 20.150
  • $ 26.010
  fiyat detayları için
  Staj Programı
  • -
  • -
  • -
  • -
  • $ 6.210
  • $ 8.910
  • $ 11.610
  • $ 14.310
  • -
  • -
  • -
  fiyat detayları için
  En popüler

  İsteğe Bağlı Seyahat ve Fiyat Bilgileri