Çin'de Eğitim

Çin'de Eğitim
4.7
780
(780 değerlendirme)
4.7

Çin'de eğitim alarak bu eşsiz ve antik kültürün içine girin ve dil eğitiminizi çok daha fazla hızlandırın. 2 aylık yoğun bir kurs mu arıyorsunuz? Ya da tüm yılınızı, Çince'nizi akıcı hale getirmek için mi ayırdınız? Çin'de eğitim alarak tüm bu amaçlarınıza ulaşabilir ve bu arada unutamayacağınız anlar da yaşayabilirsiniz. Güvenli ve verimli bir kurs deneyimi için bize güvenebilirsiniz.

Çin'de Eğitim

Çin'de Eğitim

Ücretsiz katalog
Hult International Business School

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

Çin'de Eğitim

Çin'de eğitim almaya başladığınızda Çin kültürüyle, sosyal kuralları ve yaşam tarzına alışmaya başlayacaksınız. Çince kurslarımız konuşma, yazma ve telaffuz üzerine yoğunlaşmış olup konuşma dilinde Çinceyi öğretmeyi amaçlamaktadır. Sınıf dışında da Çinceyi gerçekten öğreniyor olacaksınız. Çin'de eğitim kültürel keşif ve kişisel gelişim adına size çok şey katacak. Uzun yıllardır Çin'de eğitim veriyoruz ve ülkedeki dil okullarımız sayesinde iyi bir üne sahibiz. Çin'de eğitim almaya karar verdiğinizde size sağladığımız desteği yanınızda hissedeceksiniz.

Çin'de Dil Eğitimi Almak

Çin'de eğitim almaya karar verdiğinizde şu anki Çince seviyenizi ve erişmek istediğiniz seviyeyi en başta kafanızda belirlemeniz gerek. Eğer yalnızca temel Çince becerilerini etmek isterseniz birkaç haftalık yoğun bir kurs size uygun olabilir. Eğer Çin'de çalışmayı ya da eğitim almayı düşünüyorsanız sizi neredeyse anadil seviyesine ulaştıracak daha uzun süreli bir Çince dil eğitimi almak isteyeceksiniz. Ne kadar daha uzun süre Çin'de eğitim için kalırsanız Çince konuşurken o kadar daha fazla özgüveni kendinizde hissedeceksiniz. Hemen Çin'de dil eğitimi almak için uygun fiyatlarla kaydolun, karlı çıkın!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.