Yurtdışı Eğitim: EF Rehberi
  • 0 (850) 202 10 00

Güney Afrika'da Dil Okulları

Neden Güney Afrika'da Eğitim Almalısınız?

Vize probleminiz olmaz! Güney Afrika' da İngilizce programlarına kabulünüz geldikten hemen sonra vizeyle ilgili tüm işlemleriniz çözülmüş olur.

Güney Afrika' da dil okullarımızla eğitim gören ve öğrenci vizesine sahip olan öğrencilerimiz part-time olarak haftada 20 saat çalışabilirler.

Güney Afrikada'da İngilizce kurslarına giderek Afrika kültürünü anlayacak ve kıtayı keşfetmek isterseniz Afrika' da bulunan diğer ülkelerede seyahat edebileceksiniz.

Güney Afrika'da EF'le İngilizce Öğrenin

2004 yılından beri eğitim veren Cape Town okulumuzla Güney Afrika’ da dil okullarımıza hayran kalacaksınız. Güney Afrika' da İngilizce kursumuz, oldukça popüler olan Kloof Street üzerindedir. Şehir merkezine 1-2 dakika yürüme mesafesinde, plajlara ise kısa bir otobüs mesafesindedir.

Kurslarımız

Aşağıda okuyacağınız kurslarımız hakkında bilgiler bir özet halindedir. Lütfen daha fazla bilgi için online broşür isteyin ya da bizlere 0212 292 34 55 veya 0216 363 33 15 nolu telefondan ulaşın.

Güney Afrika'da İngilizce Kursları

(16 yaş ve üzeri yaş grupları için)

Şehir merkezine 1-2 dakika yürüme mesafesinde, plajlara ise kısa bir otobüs mesafesindedir.

 

  • Tüm seviyeden öğrencilerimize uygun programlarımız bulunmaktadır.
  • Okul içerisinde, sizler için her zaman aktivite düzenlemekle meşgul olan bir aktivite sorumlunuz olacaktır.
  • Sertifikalı sınav merkezimizde TOEFL sınavına hazırlanabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebileceğiniz kafeteryası vardır,burada ücretsiz internetten faydalanabilirsiniz.
  • İki farklı konaklama seçeneğimiz vardır: Aile yanı konaklama seçeneğimizi tercih edebileceğiniz gibi okula sadece 10 dakika uzaklıkta olan yurtlarımızda da kalabilirsiniz.