Programlarımız
Filtrele

İngiltere Dil Eğitimi

İngilizce'yi öğrenmek isteyen herkes bilir ki bu amacı gerçekleştirmek için İngiltere'de dil eğitimi almaktan daha iyi bir yöntem yoktur. Tüm ülke boyunca bulunan merkezlerimizden herhangi birini seçerek eğitiminizi başlatabilirsiniz. Manchester'dan Londra'ya... 1965 yılından beri dünyada, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere yardım ediyoruz. Bu kadar çok deneyim sonucunda İngiltere'de dil eğitimi alarak dilinizi geliştirmemeniz mümkün değil.

Yaş grubunuza uygun programı seçin

İngiltere'de Dil Eğitimi

İngiltere'de İngilizce eğitimi almak, bu dili öğrenmek isteyen birinin yapabileceğini en doğal şey olacaktır. Eğer güvenli bir şekilde konuşabilmek, her türlü durumda kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmek istiyorsanız, İngilizce'nin anavatanında yani İngiltere'de dil eğitimi almanız ve bu eğitimi, deneyimli, hayatını bu işe adamış öğretmenlerle, her türlü teknolojik yenilikten faydalanarak yapmanız en mantıklı adımdır. Bunu yaparken de eğlenceli aktivitelerle şekillenecek olan sosyal hayatınız, İngiltere'de dil eğitimi almanın sizi ne derece geliştirdiğini, gündelik durumlarla size gösterecek. İngiltere içinde hangi şehrimizi seçerseniz seçin aynı standartlarla dil eğitiminizi alacaksınız.

İngiltere'nin Şehirleri

Çok küçük olmasına rağmen İngiltere, çok yönlü bir ülkedir. İngiltere'de eğitim almak, içinde bulunduğunuz şehri en iyi şekilde tanımanızı ve deneyimlemenizi sağlayacak. Adanın güney kıyısı yüzyıllardır turistleri kendine çeken küçük şehir ve kasabalarla doludur. Mesela Brighton yaratıcı kişilerin tercih ettiği, aşırı kalabalıktan uzak bir şehirdir. Bournemouth ise İngiltere'nin en büyük turist kasabasıdır ve Londra'dan hafta sonu için gelen turistlerle dolar. Manchester ve Londra büyük şehir merkezleridir. Oxford ve Cambridge ise dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapar. Hangi şehri seçerseniz seçin, İngiltere'de İngilizce dil eğitimi için en iyi dil okullarını, deneyimli öğretmenleri ülke çapında aynı kalitede bulacaksınız.