Programlarımız
Filtrele

Avustralya Dil Eğitimi

Avustralya, tezatlıklar ülkesi. Kupkuru çöllerden yoğun yağmur ormanlarına, kozmopolit şehirlerden göz kamaştırıcı plajlara her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Bu yüzden Avustralya'da dil eğitimi almak İngilizce'nizi bir yandan geliştirirken diğer yandan sizleri maceradan maceraya sürükleyebilir. Avustralya'da dil eğitimi almak için hemen harekete geçip vize işlemlerinizi halletmeniz bu harika ülkeyi deneyimlemenizi mümkün kılacak.

Yaş grubunuza uygun programı seçin

Avustralya'da Eğitim

Hangi ülkeden gelirseniz gelin Avustralya sizi şaşırtacak birçok özelliğe sahip. Dünyanın en güzel dalgalarında sörf yapmayı öğrenebilir ya da birbirinden renkli mercan kayalıklarında dalış yapabilirsiniz. Neredeyse Belçika büyüklüğündeki çiftliklerde gönüllü olarak çalışabilir ya da Ayers Rock'da bir çöl macerasına atılabilirsiniz. Ülkeyi trenle gezebilir, Perth'deki şarap yapımı için kullanılan üzüm bağlarını ziyaret edebilir ya da yağmur ormanlarında yürüyüş yapabilirsiniz. Boş zamanınızı nasıl kullanırsanız kullanın, Avustralya'da eğitim alırken ve İngilizce öğrenirken asla sıkılmayacaksınız.

Avustralya'da Uzun Dönem Yurtdışı

Bir dönem veya bir yıl boyunca Avustralya'ya gitmek ve eğitim almak için öğrenci vizesine ihtiyacınız olacak. Bu vize sayesinde çalışma imkanına da sahip oluyorsunuz. İstediğinize uygun bir staj bulmanızda size yardımcı olabiliriz. Bunun yanısıra Avustralya'daki zamanınızı Avustralya'da bir üniversiteye yerleşmek için ders çalışarak geçirebilirsiniz. Üniversite programı bulmanıza, başvuru için gerekenleri hazırlamanıza ve akademik referans sunmanız konularında yardımcı olabiliriz. Eğer amacınız Avustralya'da çalışmaksa dil yeterliliği için gerekli olan iş İngilizcesi sertifikası alabilirsiniz. Avustralya'da özgeçmişinizi zenginleştirmek için birçok yol mevcut. Şimdi uygun fiyatlarla Avustralya'da eğitim alın!

POPÜLER MERKEZLERİMİZ ARASINDAN SEÇİM YAPIN