Yurtdışı Dil Kursları

Üniversite öğrencileri

EF

AVUSTRALYA

EF ile Avustrayla'da dil kurslarına kaydolun ve muhteşem sahiller, mükemmel havalar ve eğlenceli insanlarla dolu bir ülkeyi keşfedin.

Avustralya'da dil kurslarına katılıp Güney Yarımküre'nin muhteşem topraklarında yaşayabilirsin. 20 milyon nüfuslu bu devasa ülkenin doğal güzelliklerini ve vahşi yaşamını başka hiçbir yerde bulamazsın. Kilometrelerce uzanan sahiller, yalçın kayalıklar ve yemyeşil yağmur ormanları deniz kenarına yayılırken, ülkenin iç bölgesi safran renkli çöllerle örtülüdür. Her yana dağılmış sayısız koala ve kangurulardan bahsetmiyoruz bile... EF ile Avustralya'da dil kursları tarihi şehir Sydney'de, güneşli Brisbane'de ve kültür zengini Melbourne'de seni bekliyor. Great Barrier Reef'in sularına dalın ve okyanusun altında renkler ve canlılar alemini keşfedebilirsin. Ayers Kayası olarak bilinen kırmızı devasa kaya kütlesini görmek için çıktığın Uluru turunda muhteşem Aborjin gelenekleri hakkında birçok şey öğreneceksin. 

Melbourne'de St. Kilda bölgesinin mağazalarını gezebilir Sydney Opera Binası'nın birkaç adım öresindeki limana giren tekneleri seyredebilir ya da Brisbane sahilinde plaj keyfi yapabilirsin- seçim senin.

Devamı Daralt
Fiyat teklifi

Ücretsiz kataloğunuzu isteyin

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin