Academy International Private High School for students 14-19

NEW YORK YATILI OKULU

Manhattan'dan 40 dakika uzaklıkta olan ve 100 akrelik düzenlenmiş alan ile çevrili olan EF Akademi New York okulumuz öğrencilerine isteklerinin peşinden koşabilecekleri yeterli alan ve katılmak isteyecekleri çeşitli aktiviteler sunuyor. Uluslararası bir ortamda size ilham verecek, güçlendirecek ve değiştirecek Amerikan lise eğitiminin deneyimini yaşayın.

EF AKADEMİ NEW YORK'A
HOŞGELDİNİZ

EF Akademi’s New York özel okulumuzda açık görüşlü öğrencilerimizin gelecek akademik ihtiyaçlarını dünya standartlarında bir okul, hizmet ve programlar sunarak karşılıyoruz. Dünyada sadece birkaç okul öğrencilerine uluslararasılık ve çeşitlilik sunuyor, öğrencilerimiz 75 farklı ülke ve kültürden geliyor.

Okulumuz Amerika'nın en çok kültürü barındıran şehri Manhattan'a sadece’s 40 dakikalık uzaklıktadır.– Müzelere geziler yapabilirsiniz, Wall Sreet'de deneyim bazlı öğrenim yapabilirsiniz bu sayede üzerinde çalıştığınız konuda kendinizi tamamen geliştirebilirsiniz.br />
Sadece New York Eyaleti tarafından ödüllendirilen Lise Diplomasını vermek için yetkili değiliz aynı zamanda IB Dünya Okuluları tarafından üniversite hazırlığı ve kayıt programları ile bilinen bir okuluz.

Dr. Brian Mahoney Okul Müdürü
EF Akademi New York

FAKÜLTEYLE VE ÇALIŞANLAR İLE TANIŞIN

 • Aline London

  Aine London Liverpool Üniversitesi İlaç Bilimi Bölümünü bitirdi daha sonra Afrika'ya gidip gönüllü olarak Tanzanya'daki hastanelerde, okullarda ve yetimhanelerde çalıştı. Camridge Üniversitesi'nden Eğitim alanında Yüksek Lisan diploması aldı. Amerika'ya yerleşmeden önce İngiltere'nin farklı liselerinde 5 yıl çalıştı.

  Aine London Fakülte Başkanı - Bilim, EF Akademi New York
 • Allison Heller

  Allison Heller Albany Üniversitesi Cezai Adalet ve Psikoloji mezunu ve Long Island Üniversitesi'nden Okul Rehberliği bölümünden Yüksek Lisansı var. Allison öğrencilere akademik, sosyal ve duygusal destek sağlıyor.

  Allison Heller Rehber, EF Akademi New York
 • Brian Mahoney

  Dr. Brian Mahoney özel eğitim sektöründe 15 yıllık deneyimi var. Tarih, İngilizce ve coğrafya öğretmenliği deneyimleri var ve basketbol koçluğu yaptı. Siena Koleji'nden Edebiyat ve Tarih Lisans diploması aldı. Daha sonra Fordham Üniversitesi'nden Eğitim Liderliği bölümünden Doktorası var. Son beş yıldır EF Akademi New York ile çalışıyor.

  Brian Mahoney Okul Müdürü, EF Akademi New York
 • Christina Urgureanu

  Cristina Ungureanu New York Üniversitesi'nden Rehberlik ve Danışmanlık bölümünden Yüksek Lisans, SUNY New Paltz Üniversitesi'nden Görsel Eğitim bölümünden Lisans ve Psikoloji bölümünden yandal diplomaları aldı. Cristina EF Akademi öğrencilerine akademik, sosyal ve duygusal rehberlik yapıyor ve öğrencilerin başarılarından emin olmak için ve öğrencilerin Amerika'da okumaya adapte olmaları için bir rehber takımı ile beraber çalışıyor.

  Cristina Ungureanu Rehber, EF Akademi New York
 • Daniel Paccione

  Daniel Paccione Columbia Üniversitesi'nden Uluslararası Eğitim ve Gelişim bölümünden Yüksek Lisand diplomasına sahip. Daniel EF ile beş yıldan daha uzun bir süredir EF'in Global Öğrenci Liderlik Zirvesi serisini başlattığı ve geliştirdiği Global Bağlantı Direktörü ve Ürün İnovasyonu pozistyonunda çalıştı. Bu pozisyondan önce IB'de "daha iyi bir dünya için eğitim" kampanyasını teşvik etmek için çalıştı.

  Daniel Paccione IB Kordinatörü & Global Çalışmalar Direktörü, EF Akademi New York
 • Denise Colbert

  Denise Colbert Coppin Eyalet Üniversitesi Spor Doktorluğu alanından Bilim Lisans diplomasını aldı. Şuanda bilim alanında Ball Eyalet Üniversitesi'nde Yüksek Lisansını yapıyor. Yakın zamanda Denise SEED Maryland Koleji'nde yedi yıl çalıştı ve orada Öğrenci Yaşamı Rehberi, Davranış Uzmanı ve Öğrenci Dekanı olarak görev yaptı. Genç insanlarla yaklaşık 12 yıldır çalışıyor.

  Denise Colbert Öğrenci Dekanı, EF Akademi New York
 • Drew Granucci

  Drew Granucci Politika ve İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümlerinden Lisans Diploması aldı. Daha sonra George Washington Üniversitesi'nden Yüksek Lisans Diploması aldı. EF Akademi'ye katılmadan önce George Washington ve American Üniversitelerinde Öğrenci Kabul Takımlarında çalıştı. Drew uluslararası öğrenciler ile gönüllü olarak Hugh O'Brian Gençlik Liderliği programı ile on yıldan fazla süredir çalışıyor.

  Drew Granucci İkincil Üniversite Rehberi Danışmanı, EF Akademi New York
 • Emily Aquina

  Emily Aquina Siena Koleji'nden İşletme bölümü Lisans Diploması aldı aynı zamanda Kadın Çalışmaları bölümünden yanda yaptı. EF Akademi New York takımının bir parçası olmadan önce 10 yıl boyunca ilkokul öğretmenliği yaptı. Siena Üniversitesi'ndeki uyum programlarında aktif rol oynadı ve Groundwork Hudson Valley Science Barge programında eğitmen olarak çalıştı.

  Emily Aquina Öğrenci Aktiviteleri Kordinatörü, EF Akademi New York
 • Fabiana DaSilva

  Fabiana Da Silva aslen Sao Paulo, Brezilyalı, İngilizce ve Portekizce bölümlerinden lisans Diploması var ve TESOL Yüksek Lisansı var. 14 yılı aşkın bir süresir ESL/EFL öğretmenliği ve Brezilya'daki Wizard Dil Okulunun EFL departmanı müdürü olarak görev yapıyor. Fabiana EF'deki kariyerine ILS ESL okutmanı olarak başladı ve Üniversite Hazırlık Programlarına terfi edildi.

  Fabiana Da Silva İngilizce Eğitimi Direktörü, EF Akademi New York
 • Gavin Robinson

  Gavin Robinson Wolfville, Nova İskoçya Acadia Üniversitesi Kinezyoloji bölümü Lisans Diploması aldı. Bristol Üniversitesi'nden İdari Yönetim ve Liderlik bölümünden Doktorası var. Hong Kong, Endonezya, Kanada ve Almanya'da öğretmen ve yönetici olarak 15 ıldan fazla bir süre çalıştı.

  Gavin Robinson Öğrenci Dekanı, EF Akademi New York
 • Ginny Borton

  Ginny Borton tiyatro öğretmeni olarak 20 yıldan fazla deneyimi var. Oldukça profesyonel bir öz geçmişi var. Ginny dünyanın her yerinden olan okullara katıldı ve oralarda büyüdü -Tayvan, Endonezya, Doğu Pakistan, Türkiye, Suudi Arabistan ve Hawaii- Eğitime kendi deneyimlerini ve heyecanını katıyor. NYC The New Okulundan Lisans Diploması ve NYU'dan Eğitimsel Tiyatro bölümünden Yüksek Lisansı var.

  Ginny Borton Fakülte Başkanı - Sanat, EF Akademi New York
 • Jackie Looser

  Jackie Looser Siena Koleji'nden Psikoloji bölümü diploması ile mezun oldu, Sage Graduate Okulu'ndan Profesyonel Okul Rehberliği bölümünden Yüksek Lisans yaptı. Jackie üniversite kabul takımlarında çalıştı ve lise ve ortaokul öğrencileri için okul rehberliği yaptı.

  Jackie Looser Rehber, EF Akademi New York
 • Joel Kwabi

  Ghana'da doğup büyüdü, Pennsylvania'daki Haveford Koleji'nden Matematik Lisans Diploması aldı. 2 yıl boyunca Morgan Stanley'de İşlem Analizi ve Müşteri Hizmetleri Temsilcisi olarak çalıştı. Finans alanını bıraktıktan sonra kariyerine eğitim ile devam etmeyeharar verdi ve Columbia Üniversitesi'nden Matematik Öğretmenliği Yüksek Lisans Diploması aldı. EF Akademi'ye 2010'da katıldı.

  Joel Kwabi Fakülte Başkanı - Matematik, EF Akademi New York
 • Kim Stein

  Kim Stein Biyoloji bölümü ve öğretmenlik sertifikasını West Hartford, CT Saint Josep Koleji'nden aldı. Yüksek Lisansını Manhattanville Koleji'nden Eğitimsel Liderlik bölümünde tamamladı. Madrid, İspanya'da bir dil okulu kurdu ve 10 yıl orda yaşadı. EF Akademi'ye 2010 yılında katıldı, 9. ve 10. sınıfların müdürü ve IGCSE Kordinatörü.

  Kim Stein Özel Projeler Okul Müdür Vekili, EF Akademi New York
 • Lauren Ciallella

  Lauren Ciallella Villanova Üniversitesi'den Psikoloji bölümü Lisans Diploması mezunu ve Saint Rose Koleji'nden Okul Danışmanlığı bölümü Yüksek Lisansı var. EF Akademi'ye 2013 yılında katılmadan önce birçok devlet okulunda danışman olarak görev yaptı. Farklı kültür, ülke ve geçmişten olan öğrencilerinin kişisel hedeflerini başardığını görmek onun pozisyonunun en güzel bölümü.

  Lauren Ciallella İkincil Üniversite Rehberi Danışmanı, EF Akademi New York
 • Lauren Kubis

  Lauren Kubis Ontario, Kanada'da bulunan Windsor Üniversitesi Psikoloji bölümü Onur Dereceli Lisans Diploması sahibi. New York Medaille Koleji'nden Eğitim alanında Yüksek Lisans Diploması sahibi. Daha önce birçok okulda rehabilitasyon danışmanlığı pozisyonunda çalıştı ve yeni eğitim ve öğretim planları tasarladı. Lauren'in Kanada, Çin ve Amerika'da öğretmenlik deneyimleri var ve bu yüzden uluslararası öğrenciler ile deneyimli.

  Lauren Kubis CAS Kordinatörü ve Psikoloji Öğretmeni, EF Akademi New York
 • Marc Johnson IB Edebiyatı ve Bilgi Teorisi öğretmenliği yapıyor ve aynı zamanda İngilizce Fakülte Başkanı. Dünyanın çeşitli yerlerinde ve çeşitli okullarında 20 yıllık öğretmenlik deneyimi var. Yakın zamanda Shanghai Lisesi'nde ve Renmin Üniversitesi'nde sekiz yıl öğretmenlik yaptı. Faith Koleji'nden İngilizce ve Din Bilimleri bölümünden Lisans Diploması, Central Seminary'den de Eski Edebiyat bölümünden Yüksek Lisans Diploması var.

  Marc Johnson Fakülte Başkanı - İngilizce, EF Akademi New York
 • Michael Muska

  Michael Muska dünyaca tanınan ve saygı duyulan Brown Üniversitesi ve Oberlin Koleji öğrenci kabul takımlarında çalıştı. Connecticut Üniversitesi'nden Lisan diploması aldıve Yüksek Lisansını Massachusetts Üniversitesi'nde tamamladı. Michael ayrıca "Getting In"adlı üniversiteye giriş ile alakalı bir kitabın co-yazarlığını yaptı.

  Michael Muska Üniversite Tavsite Direktörü, EF Akademi New York
 • Michelle Ferrera

  Michelle Ferrera Rhode Island Üniversitesi'nden İnsan Gelişimi ve Aile Çalışmaları bölümünden Lisans Diploması aldı. Daha sonra Hunter Koleji, New York Şehir Üniversitesi'nden Okul Rehberliği bölümünden Yüksek Lisans diploması aldı. EF Akademi ile Kasım 2013'de çalışmaya başkamadan önce Maritime Koleji, New York Eyalet Üniversitesi'nde Kayıt Kabul Danışmanı olarak görev yaptı.

  Michelle Ferrera Rehber Direktörü, EF Akademi New York
 • Nichole Rages Illinois Üniversitesi'nde Psikoloji Lisans Diploması aldı ve Park Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler Lisans Diploması aldı. Orta Amerika'yı, Asya'yı ve Avrupa'yı dolaştı ve Güney Kore'de, İspanya'da ve İtalya'da İngilizce öğretmenliği yaptı. Özellikle uluslararası be akademik bir ortamda çocuklar ile çalışmayı çok seviyor ve çocukların kültürlerini ve akademik alanlarını genişleten kişi olmak istiyor.

  Nichole Rages Öğrenci Dekanı, EF Akademi New York
 • Patrick Dunn

  Patrick Dunn Oklahoma'dan Eğitim ve Tarih bölümlerinden Lisans Diploması aldı ve aynı zamanda Arkeoloji ve Antik Tarih bölümlerinden yandal yaptı. Stellenbosch Üniversitesi'nde Antik Mısır Tarihi bölümünden Yüksek Lisans Yaptı ve South Africa Üniversitesi'nden Mısır Tarihi bölümünden Doktora yaptı.

  Patrick Dunn İnsani Bilimler Başkanı, EF Akademi New York
 • Paul Giordano

  Paul Giordano Saint Rose Koleji'nden Sosyal Çalışmalar ve Eğitim bölümünden Lisans Diploması kazandı daha sonra Mercy Koleji'nden Eğitim bölümünden Yüksek Lisans Diploması aldı. EF Akademi'ye 2012'de tarih öğretmeni olarak katıldı. Bu zamandan beri IGCSE tarih, IGCSE global perspektif, IB tarih ve IB business ve yöneticilik alanlarında öğretmenlik yapıyor. Atletik Direktörü olarak Paul atletik takımlarını ve kulüplerini denetliyor.

  Paul Giordano Atletik Direktörü, EF Akademi New York
 • Peter Stivali

  Peter Stivali'nin eğitim özgeçmişi Plymouth Eyalet Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Eğitim Lisans Diploması ile başladı. Amerika'da beş yıl boyunca çeşitli okullarda tarih öğretmenliği ve devlet okullarında on dört yıl boyunca ekonomi öğretmenliği yaptı. Phoenix Üniversitesi'nde Yüksek Lisansını tamamladı. Hedefi Yüksek Lisans'da öğrendiklerini EF Akademi New York'da business öğretmek için kullanmak.

  Peter Stivali Öğrenci Dekanı, EF Akademi New York
 • Ryan May

  Ryan May Naropa Üniversitesi Yazı ve Edebiyat bölümünden Lisans Diploması, The New Okulu Yaratıcı Yazı bölümü Yüksek Lisans Diploması aldı. Uluslararası birçok okulun kabul ekibinde sekiz yıl boyunca çalıştı. Üniversite rehberliği konusunda oldukça karalı ve EF Akademi'de okuyan öğrencilerimizin akademik hedeflerine ulaşmaları için elinden geleni yapıyor.

  Ryan May İkincil Üniversite Rehberi Danışmanı, EF Akademi New York
 • Sandra Comas

  Dr. Sandra Comes Doktora'sını ve Lisans Diplomasını Yale Üniversitesi'nden, Yüksek Lisans Diplomasını Stanford Üniversitesi'nden ve IB Business Okulundan Global Yönetici bölümü Yüksek Lisans'ını bitirdi. Harvard Business Okulu'ndan business öğretmenliği yeterliliğini aldı. Stanford, Yale NYU ve IE okullarında okutman olarak çalıştı.

  Sandra Comas Müdür Vekili, Akademi, EF Akademi New York
 • Scott Hirschmugl

  Scott Hirschmugl New York Üniversitesi'nden Sertifikalı Mali Müşavir diploması aldı. EF'e gelmeden önce 20 yıl boyunca bankacılık, finans, business gelişmeleri alanlarında çalıştı. İş dünyasını terk ettikten sonra Scott daha kişisel isteklerine uygun ve ödüllendirici bir kariyere odaklandı ve EF takımıın bir parçası olarak gençlere hayatlarını şekillendirmek için yardım etti.

  Scott Hirschmugl Kampüs Direktörü, EF Akademi New York
 • Sophia Pak Columbia Üniversitesi'nden Okul Rehberliği bölümünden Yüksek Lisans sahibi. NYU'dan Yabancı Dil Eğitmenliği Lisansını bitirdikten sonra liselerde Japonca öğretmenliği yaptı ve Manhattan Lisesinde rehber öğretmen olarak staj yaptı. Öğrencilere potensiyallerini yükseltmelerinde ve kendilelerini geliştirmede yardım ediyor.

  Sophia Pak Rehber, EF Akademi New York
 • Stephanie Hendrick

  Stephanie Hendricks Union Koleji'nde Psikoloji Lisans Diploması aldı ve Regis Koleji'nde Hemşirelik bölümünü bitirdi. Çocuk hemşiresi olarak Westchester Medical Merkezinde dört yıl çalıştı. Stephanie EF Akademi'ye diğer kültürler hakkında bilgi almak ve deneyimlemek için geldi.

  Stephanie Hendricks Okul Hemşiresi, EF Akademi New York

KAMPÜS

EF Akademi’s New York Amerikan Lisesi Thornwood isminde sessiz ve küçük bir kasabada konumlanıyor. Akademik binalarımızı yollar ve ormanlar çevreliyor.

/

İçinde mağazalar ve restoranlar olan küçük plaza Rose Hill Alışveriş Merkezinin hemen aşağısında. Mükemmel Manhattan adası bir saatten az uzaklıkta. New York City'nin kültürünü keşfetmek için okul tarafından düzenlenen gezilere katılmak için oldukça bol zamanınız olacak. 

Büyük ve güzel orditoryumumuzda tiyatro öğrencilerimiz spot ışıklarının altına geçecek ve yıldı iki kere bir oyun sergileyecekler. Bilim laboratuvarlarımızda aradığınız her malzeme hazır olacak ve içinizi açacak sanat stüdyoları sadece derslerinizi geliştirmeyecek aynı zamanda kulüplerin toplanma yeri ve boş olduğu zamanlarda bağımsız ders çalışmak isteyen öğrencilere de açık olacaklar. Okul gününüzü fiziksel aktiviteler ile sonlandırın, dans stüdyolarında veya basketbol alanlarında spor yapabilir ya da bisiklet turuna çıkarak kampüs etrafında sekiz kilometre bisiklet sürüp temiz hava alabilirsiniz.’s

EF Akademi New York'da sunulan programlar

EF Akademi New York'da Akademi

New York'daki özel lisemizde akademik filozofimiz öğrencilerin ilgilerini ve tutkularını bulmasına yardım ederek dersleri keşfetmesini sağlamaktır. Öğrencileri sadece özel ilgilerine yönlendirmiyoruz aynı zamanda onlar için en iyi üniversite rehberliğini de sağlayarak onlara her akademik adımlarında yardım ediyorum.

KONAKLAMA

Yeni bina loungelar, çalışma yerleri, dış teras ile tamamlandı, Thornwood'daki özel lisemiz modern, samimi ve öğrencilerin öğrenim görmesi ve arkadaşlarıyla yaşaması için ideal.

Kulüpler & Aktiviteler

EF Akademi’s New York Lisesi etkileyici bir atletik programa sahiptir, birçok farklı spor takımımız vardır. Aynı zamanda konu odaklı ve özel ilgi kulüplerimiz de vardır. Aktivite Kordinatörümüz Manhattan'ı keşfedebilecekleri, müzeleri,sergileri ve showları görebilecekleri düzenli kültürel gezileri düzenlerler.

 • New York Fitness and Theatre club
 • New York Sports clubs
 • New York STEM and science club
 • New York Volunteering and Community service

Bazı aktiviteler şunlardır:

 • Fitness Grubu
 • Tiyatro
 • Sport
 • STEM kulüpleri
 • Halk hizmeti fırsatları

KAMPÜS ADRESİ

582 Columbus Avenue
Thornwood
New York 10594
United States